Teamet bakom Bilprospekt

Med vår erfarenhet från både bilförsäljning och utveckling av digitala verktyg har vi tillsammans skapat bilförsäljarens drömverktyg.

Andrée Heino

Kundansvarig

Patrik Forslund

Kundansvarig

Ludvig Åstrand

Support

Andreas Skantz

Projektledare

James Hobbs

Utvecklare

Isak Larsson

Utvecklare

Simon Adrell

Utvecklare

Jhon-Peter Persson

Utvecklare

Kundansvar

Andrée Heino

andree@bilprospekt.se

042-4009521

linked.in

Patrik Forslund

patrik.forslund@bilvision.se

031-3821710

linked.in

Ludvig Åstrand

support@bilvision.se

031-3821700

linked.in

Utvecklare

James Hobbs

james.hobbs@bilvision.se

031-3821700

linked.in

Isak Larsson

isak.larsson@bilvision.se

031-3821700

linked.in

Simon Adrell

simon.adrell@bilvision.se

031-3821700

linked.in

Jhon-Peter Persson

peter.persson@bilvision.se

031-3821700

linked.in

Projektledare

Andreas Skantz

andreas.skantz@bilvision.se

031-3821700

linked.in